New Season - New Season - New Season - New Season - New Season - New Season - -1000 TL Ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz- New Season - New Season - New Season - New Season - New Season - New Season - -1000 TL Ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz- New Season - New Season - New Season - New Season - New Season - New Season - -1000 TL Ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz- New Season - New Season - New Season - New Season - New Season - New Season - -1000 TL Ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz-

İade ve Değişim

 

DOCCA'DA İADE ÇOK KOLAY

 

        www.docca.com.tr üzerinden aldığın ürünleri 14 gün içerisinde alacağınız iade kodu ile ücretsiz ve kolayca iade edebilirsin.

İADE VE DEĞİŞİM KOŞULLARI:

 • Satın almış olduğunuz ürün/ürünler ile ilgili iade talebinizi, Tüketici Kanunu’nun Cayma Hakkı maddesi gereğince 14 iş günü içerisinde yapabilirsiniz. Satın almış olduğunuz ürün/ürünler de iade işlemini yapabilmeniz için aşağıdaki adımları uygulamanız gerekmektedir.
 • İade talep ettiğiniz ürünleri, tarafınıza gönderilen faturanın alt kısmındaki alanı eksiksiz olarak doldurup, anlaşmalı olduğumuz MNG Kargo’yla ÜCRETSİZ İADE avantajıyla gönderebilirsiniz. Farklı bir kargo firması ile gönderilen ürünler ücretsiz iade uygulaması kapsamında değildir. İadenizi kargoya teslim ederken mutlaka aşağıdaki firma kodumuz, kargo görevlisine belirtilmelidir. Firma kodumuz sisteme girildiğinde, firma bilgilerimiz ve adresimiz sistemden otomatik olarak çıkacaktır.
 • İade Firma Kodumuz: 695 513 835 (Ürününüzü iade için gönderirken, MNG Kargo şubesine gittiğinizde, kargo görevlisine “İade Firma Kodumuzu” vermeniz yeterli olacaktır. ) (Adres: Karaciğan mah. Şair senihi sok. Enntepe Mall Office C blok 3/304 Karatay/KONYA)
 • Ürünlerin, hiç bir açıdan zarar görmemiş, kullanılmamış ve de yeniden satışa çıkarılabilecek durumda olmaları gerekmektedir. Ürün, teslim alındığı zaman ki hali ile orijinal ambalajında ve de faturası ile birlikte gönderilmelidir. Ürün paketlerinin üzerinde, koli bandı veya herhangi bir yazı yazarak deforme olmamalıdır. Bu şekilde gönderilecek kargolar kabul edilmeyecektir
 • Hijyenik Nedenlerden Dolayı Mayo,Çorap,İç çamaşırı gibi ürünlerin iade işlemleri yapılamamaktadır.
 • İade etmek istediğiniz siparişinize ait ürünler www.docca.com tarafından iade koşullarına uygun olarak teslim alındığı günden itibaren 14 iş günü içerisinde ücret iadesi Kredi Kartınıza yapılacak olup, provizyon kodu tarafınıza mail yolu ile bildirilmektedir. Provizyon Kodu ile birlikte ücretin ekstrenize yansıması banka ile olan anlaşmanız çerçevesinde gerçekleşmektedir. Ekstrenize yansımayan ücretler konusunda provizyon kodunuz ile beraber bankanız ile iletişime geçebilirsiniz.
 • Faturasız İade Kabul Edilmemektedir.
 • İadelerin sipariş oluşturulan Ad-Soyad ile gönderilmesi gerekmektedir.
 • Farklı isim ile gönderilen iadeler kesinlikle kabul edilmeyecektir. 
Ürün iadesi yapmadan önce aşağıdaki şartları dikkatlice okumanız önemlidir:
 • Etiket ve Bilgilendirme Yapışkanları: İade edilmek istenen ürünlerin orijinal etiketleri ve bilgilendirme yapışkanları çıkarılmamış olmalıdır. Ürünlerin orijinal durumunu korumak için bu adım önemlidir.
 • Ürün Denemesi: İade edilen ürünler, kullanılmış olmamalıdır. Ürünler orijinal ambalajında, kullanılmamış ve satılabilir durumda olmalıdır. Ürüne zarar verilmeden dikkatlice denenmiş olmalıdır.
 • Orijinal Ambalaj: Ürünler, orijinal ambalajları içinde iade edilmelidir. Orijinal ambalaj, ürünün hasar görmemesi için önemlidir.
 • İade Talep Formu: İade işlemleri için talep formu eksiksiz doldurulmalıdır. Bu, işlemlerin daha hızlı ve düzenli bir şekilde gerçekleşmesine yardımcı olacaktır.
 • İade Süresi: Ürün iade süresi, satın alma tarihinden itibaren belirlenmiş bir süre içinde yapılmalıdır. İade talepleri, belirtilen süre içinde yapılmayan durumlarda kabul edilmeyebilir.

  Yukarıdaki şartlara dikkat ederek iade işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve daha fazla bilgi almak için müşteri hizmetlerimizle iletişime geçebilirsiniz. Ürün iade işlemleri hakkında daha detaylı bilgi için 0535 717 99 12 nolu telefondan Docca Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 09:30 - 17:30 saatleri arasında, Cumartesi günü 08:30-12:30 saatleri arasında arayabilirsiniz.

İade Adresi: Karaciğan mah. Şair senihi sok. Enntepe Mall Office C blok 3/304 Karatay/KONYA

Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...