New Season - New Season - New Season - New Season - New Season - New Season - -1000 TL Ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz- New Season - New Season - New Season - New Season - New Season - New Season - -1000 TL Ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz- New Season - New Season - New Season - New Season - New Season - New Season - -1000 TL Ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz- New Season - New Season - New Season - New Season - New Season - New Season - -1000 TL Ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz-

Hakkımızda

     Docca Collection, dünyaca ünlü moda markalarının özenle seçilmiş koleksiyonlarını lüks mağaza konseptiyle siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmaktadır. Nezih bir atmosferde, kaliteli hizmet anlayışını benimseyerek ve %100 müşteri memnuniyetine odaklanarak faaliyet göstermekteyiz. Şirketimiz, Konya'da 3 ve Isparta'da 1 olmak üzere toplamda 4 mağaza ile sizlere hizmet vermektedir. Her mağazamızın mimarisi ve koleksiyonların sergilendiği alanlar, alışverişi keyifli ve konforlu kılmayı amaçlayarak özel olarak tasarlanmıştır.

     Tommy Hilfiger, Calvin Klein, Guess, Armani Exchange, Versace Jeans Couture, Lacoste, Gant, Nautica gibi dünya markalarının satışını gerçekleştiriyoruz. Docca Collection online mağazası olan www.docca.com.tr, dünyaca ünlü markaları %100 orijinal ürün garantisi ile sizinle buluşturuyor. Guess markamızın Konya ve Isparta bölgesindeki tek yetkili satıcısı olmanın gururunu yaşıyoruz. En yeni trendleri ve sevdiğiniz markaların moda trendlerini takip ederek online alışveriş deneyiminizi zenginleştiriyoruz. Müşterilerimize en yeni trendleri sunarken, onların tarzlarını ifade etmelerini ve özgün yeniliklere açık olmalarını teşvik ediyoruz. Uzun ömürlü ve tarz sahibi ürünlerimizle keyifli bir alışveriş deneyimi yaşatmayı hedefliyoruz. Docca Collection olarak, müşteri memnuniyetini daha da geliştirerek sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz.    Size nasıl yardımcı olabiliriz?
    Yükleniyor...